KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Derneğimiz tüm Türkiye’de Sivil Toplum Kuruluşu olarak halkımızın yanında yerini almıştır. Amacımız halkımızı bilgilendirmek, mağduriyetlerinde yanlarında yer almak, her türlü desteği sağlayabilmek için organize olarak sivil toplum örgütümüzü güçlendirmek ve hizmetlerimizi ülkemiz geneline yaymaktır.

Kuruluşumuz çalışmalarında halkımızın yasal haklarını öğrenerek tamamıyla kullanması için mevzuat ve hukuki bilgiler alanında halkımıza uzman bir kadro ile eğitim ve destek vermekteyiz.

Yönetim politikasında üyelerimizin ve tüm halkımzın mağduriyetinin giderilmesini ve memnuniyetini ön planda tutan kuruluşumuz, bütün çalışmalarında ve hizmetlerinde bu politikasını göz önünde bulundurur ve tüm yönetim kurulu ile bu hedefe yürümeyi amaçlar.

Ülkemizde trafik ve iş kazalarının ne derecede olduğu üzülerek hepimizin malumudur. Tüm güvenlik kuralları ve mevzuattaki tedbirlere rağmen eğitim ve bilinçlenme konusunda yetersiz olmamız nedeniyle bu kaza ve sonucundaki mağduriyetlerinde önüne geçmemiz gerekmektedir.

Tüketici Hakları ve Korunmasına ilişkin son kanuni hükümler çerçevesinde halkımız STK desteği ile kazanımlar sağlamaya devam etmektedir.

Kuruluşumuz sizlerin ve yakınlarınızın uğramış olduğu her türlü kayıp ve zararlar karşısında, mağduriyetiniz giderilinceye kadar sizden hiçbir karşılık beklemeden; konusunda uzman, son derece iyi yetişmiş, profesyonel ve tazminat hukuku alanında üstün deneyimlere sahip yönetim ve hukukçu kadrosu ile sizlerin yardımına koşmayı; bilgi sahibi olmadığınız pek çok haklarınızın varlığından sizleri haberdar etmeyi, en önemlisi sizi çaresizliğinizle başbaşa kaderinize terk etmemeyi kendisine görev edinmiştir.

Kazazedeler olarak mağduriyet yaşadığınız konularda açacağınız ve açmış olduğunuz davalarda sizden ücret talep etmeden konunun uzmanı avukat tayin etmek, bu şekilde size ait olan tüm yasal haklarınızı almanızı sağlamak temel amaçlarımız arasındadır.

Kaza mağdurları, Kazazedeler Derneği, Sivil Toplum Kuruluşları içerisinde yerini alarak halkımızın yanında olmaktan onur ve mutluluk duymaktadır.